צוואות וירושות

צוואות וירושות

מהי צוואה ?

באופן כללי, צוואה היא מסמך המציין מי יקבל מה לאחר מותו של אדם. אין צורך לכתוב צוואה, אבל זה יכול לתת לך שליטה על אופן חלוקת האחוזה שלך.

צוואה עשויה להיות פשוטה, או מסובכת. בדרך כלל, צוואה מציינת מוציא לפועל, המופקד על פיקוח על חלוקת נכסי הנפטר. זה צריך להיעשות בכתב וחתום על ידי עדים. אפשר גם לשנות את תוכן הצוואה על ידי יצירת קודיציל. קודיציל הוא מסמך המבטל חלקית צוואה קודמת, ויכול להסביר כיצד שונתה הצוואה.

צוואה נכתבת בדרך כלל בכתב ידו של המצווה עצמו. למוריש הזכות למנות מוטב אחד או יותר. הם יכולים להיות מבוגרים או ילדים קטינים. בדרך כלל, צוואה תציין את המוציא לפועל ותקרא אפוטרופוס לילדים קטינים. צוואה גם נותנת הוראות למוציא לפועל על סידורי ההלוויה והקבורה.

צוואה עשויה לכלול מורשת הפגנה, שהיא מתנה של כסף. לחלופין, היצרן יכול לעשות עזבון, שהוא מתנה של רכוש אישי.

רוב הצוואות משאירות חלק מרכושו של המנוח לבן זוג או לאדם אחר אם לא נקראים ילדים. זה נקרא זכות ייצוג. עם זאת, רוב המדינות אוסרות על ביטול ירושה של בן זוג או ילד.

מהי צוואה הדדית?


בעיקרון, רצון הדדי הוא הסכם כתוב או מילולי שנוצר בין שני אנשים. זה נועד להיות חוזה משפטי המבטיח העברת רכוש למוטבים מסוימים.

זה משמש לעתים קרובות על ידי זוגות נשואים. זוהי אלטרנטיבה להכנת צוואות אישיות. זה יכול להיות פתרון טוב לזוגות שיש להם ילדים ממערכות יחסים קודמות. זה שימושי אם בן זוג ששרד רוצה להשאיר חלק מעיזבונו לילדיהם ממערכת יחסים קודמת. זה גם עוזר לשמור על הנכסים במשפחה.

אחד היתרונות העיקריים של רצון הדדי הוא שזה ייתן לך ביטחון בעיזבון שלך תכנון הסדרים. אתה תדע כי המשאלות שלך יהיה אחריו וכי האנשים הנכונים מקבלים את הסכומים הנכונים של הנכסים שלך. זוהי דרך מצוינת להגן על האחוזה שלך, הילדים שלך ואת בן הזוג שלך.

זה יכול להיות קשה לשנות רצון הדדי כאשר אחד הצדדים נפטר. הצד שנותר בחיים אינו יכול לערוך צוואה חדשה אלא אם כן יחול שינוי הדדי בנסיבות. הצוואה החדשה לא תאושר על ידי בית המשפט. עם זאת, צד מאוכזב עשוי להיות מסוגל לתבוע פיצויים.

כיצד להעריך נכון התנגדות בצוואה?


בין אם זה אוצר חדש של עושר או פטירתו של הלפיד הפתגמי, משתלם להיות דייל נבון של הירושה שלך. הדרך הטובה ביותר למנוע את המבוכה היא לתכנן מראש ולמנות עורך דין צוואה מנוסה למשימה. מלבד כמה שאלות קוצניות, תהיה לך נסיעה חלקה יותר לאתחל. אם יתמזל מזלכם למצוא איש מקצוע משפטי מוסמך, תהיו חמושים בכלים הדרושים לכם כדי לנווט במורכבויות של ניהול צוואה ואמון עם חרדה מינימלית. מלבד בדיקת אמינות, ארגז החול ייתן לך את השקט הנפשי שחסר לך בעבר. בעל עורך דין המוסמכת לא רק להבטיח ניהול צוואה חלקה אבל יהיה לך גם מסמך משפטי קול ליפול על גב צריך גירושין או מוות להתרחש

לפרטים נוספים :

https://www.avivitmoskovich.co.il/%D7%A6%D7%95%D7%95%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%95%D7%AA/