עבירות אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה

הרשימה הבאה של עבירות אלימות במשפחה מזהה את סוגי ההתעללות הנפוצים ביותר. המתעלל יכול לקשור פיזית, להגביל או אפילו להכריח את הקורבן להישאר בבית. התנהגויות אלה יכולות להוביל לכלא. פשעים אלה יכולים גם להיות מגוון של תוצאות. עורך דין יכול לעזור לקורבן אם הוא מואשם בביצוע עבירות אלה. למידע נוסף, המשך לקרוא. הנה כמה דוגמאות נפוצות של התעללות שיכול לנחות אותך בכלא.

כמה נקודות על אלימות במשפחה:

ישנן כמה נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים תשלום של אלימות במשפחה. פשעים אלה כרוכים בהתעללות בבן זוג אינטימי או בן משק בית, ועונשם על פי חוקי מדינה שונים. מועצת גזר הדין מקדמת את הנחייתה בכך שהיא מדגישה כי אלימות במשפחה היא פשע נפוץ ויכולה להתרחש בין אנשים מכל מין, נטייה מינית, גיל, מוגבלות או רקע חברתי-כלכלי. החוק רואה בגורמים כאלה צווי אי-הטרדה (המונעים מהמתעלל לתקוף או להטריד את בן זוגו לשעבר), וצווי כיבוש (שאומרים מי יכול ולא יכול לגור בבית המשפחה).

עבירות אלימות במשפחה כוללות את סוגי התקיפה האמורים. כמה דוגמאות הן: התעללות פיזית, מינית ורגשית. לפעמים, המתעלל אפילו משתמש בילדים כדי לשלוט או לתפעל את הקורבן. דוגמאות נוספות לאלימות במשפחה כוללות: מאסר כוזב, חטיפה, שליטה בכפייה וגניבה מבן זוג. פשעים מסוימים חמורים במיוחד אם העבריין הוא שותף לשעבר.

ישנן הגדרות רבות לאלימות במשפחה. החוק מגדיר זאת כסדרה של אירועים. הפשעים הם לעתים קרובות מצטברים ואת המתעללים עשויים לקבל תמיכה מבני משפחה אחרים. בין הגורמים המגבירים את הסבירות להתעללות של הקורבן הם גיל, הכנסה משפחתית, מוצא אתני ומין. בנוסף, ילדים הם לעתים קרובות קורבנות של אלימות במשפחה. עבירות אלימות במשפחה אינן רק שכיחות, אלא שהמחלקה מכירה בכיעורה ומבקשת לטפל בה.

האם אתה הולך לכלא על אלימות במשפחה?

הרשעה פלילית בעבירת אלימות במשפחה נושאת עונשים חמורים. הרשעה בעבירה, הכוללת האשמות של נזק גופני גדול, פירושה שתלך לכלא וסביר להניח שתבלה תקופה משמעותית בכלא. האשמות באלימות במשפחה מופיעות בבדיקות רקע פליליות, ואף עלולות לגרום לאיסור לכל החיים להחזיק בנשק חם. אמנם זה אולי נראה כמו אי נוחות קלה, אך עליך להיות מודע לתוצאות של הרשעה באלימות במשפחה.

עונש המאסר המרבי תלוי בנסיבות סביב המקרה שלך. מספר הנפגעים וההיסטוריה הפלילית שלך ישחקו תפקיד בגזר הדין. לכן עליך להתייעץ עם עורך דין אם אתה מואשם בעבירת אלימות במשפחה. בהתאם למצבך, אתה יכול בסופו של דבר לבלות שנים בכלא, שהוא בדרך כלל קצר בהרבה מעונש המאסר המרבי. אך יש לזכור כי במקרה שלך יהיה ייחודי ואתה עשוי להיות זכאי עוון.

עבירות פליליות יכולות להגיע עם עונשים רבים ושונים. אם הואשמת באלימות במשפחה, עליך לשקול לשכור עורך דין מנוסה שיגן עליך. בדרך זו, הסנגור הפלילי שלך יכול למקם אותך בצורה הטובה ביותר כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. אמנם עבירה פלילית היא אף פעם לא רעיון טוב, אך כדאי לשקול אם היא עלולה להרוס את חייך. כאשר החיים שלך על הקו, אתה לא רוצה לקחת סיכונים. אתה רוצה שיתייחסו אליך בצורה הוגנת, ועורך דין יכול לעזור לך להגן על זכויותיך ועל עתידך.

כיצד יכול עורך דין לסייע בעבירת אלימות במשפחה?

להיעצר בגין עבירת אלימות במשפחה יכול להיות הרסני לחייך. לא רק שאתה יכול לאבד קשר עם בן / בת הזוג שלך, אתה עלול לאבד את המשמורת על ילדיך, או אפילו להיאלץ לעזוב את ביתך. זה יכול גם לפגוע במוניטין שלך, והרשעה יכולה להקשות על מציאת עבודה בעתיד. שכירת עורך דין תעזור לך לנווט בהליך המשפטי ולהגן על זכויותיך. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד עורך דין יכול לעזור לך.

בהתאם לסוג החיוב, אתה עלול להתמודד עם עונשים שונים. לדוגמה, עבירות מסוימות ניתנות לדין, כלומר הן נושאות תקופת מאסר. אחרים הם רק עבירות אדם קטנוניות, אשר נושאות השלכות חמורות פחות. עורכי דין לאלימות במשפחה יוכלו לעזור לך במקרה שלך על ידי הצעת התייעצויות בחינם שיעזרו לך להבין את זכויותיך ואת האפשרויות שלך. ברגע שיש לך ייעוץ חינם, אתה יכול לגלות כמה אתה יכול לצפות לשלם בהוצאות משפטיות.

בנוסף לעזור לך להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית, עורך דין יכול לתת לך את הסיכוי הטוב ביותר לרדת ללא עבר פלילי. אישומי אלימות במשפחה נושאים לעיתים קרובות עונשים פליליים חמורים, כולל הגבלות על החזקת נשק. בנוסף, אם אתה המאשים, ייתכן שניתן צו הגנה. הזמנות אלה יכולות להשפיע על התנהגותך ואפילו על זכויות ההורים שלך. בכל מקרה, שכירת עורך דין חשוב. עורך דין מנוסה יכול לעזור לך לחפש החלטה הוגנת ולהימנע מהעונשים הפליליים שאתה עלול להתמודד איתם.